Far Cry, Zero Latency’nin VR Oyun Setlerine Geliyor

blank
Far Cry, Zero Latency'nin VR Oyun Setlerine Geliyor

İçerik: Far Cry, Zero Latency’nin VR Oyun Setlerine Geliyor

Far Cry, Zero Latency’nin VR Oyun Setlerine Geliyor:Far Cry 3’ün sadist kötü adamı Vaas Montenegro ile VR’da her zaman tanışmak istediyseniz, şimdi şansınız. Unutulmaz aksiyon nişancı oyununun sanal gerçekliğini duyurduktan sekiz ay sonra, arcade zinciri Zero Latency şimdi ABD’deki dokuz lokasyonunda ve dünyanın dört bir yanındaki sitelerde Far Cry VR: Dive into Insanity’ye ev sahipliği yapıyor. İşbirliği oyunu, manyak savaş lordunun orman eldiveninden kaçmak için birlikte çalışan sekiz oyuncuya kadar bir ekibi içerir. Yol boyunca, bir pusuyla karşılaşacak, gıcırdayan bir teleferiğin sınırlarından uşakları indirecek, tehlikeli bir mağarayı geçecek ve Karadağ’ın alev fırlatan astlarıyla ölümcül artıklarla yüzleşeceksiniz. Tüm bunlar, kalp atışlarını hızlandıran 30 dakika boyunca.

blank

Zero Latency’nin 33 küresel oyun salonundan birini hiç ziyaret etmediyseniz, işte nasıl çalıştıkları. Oyuncular, bir sırt çantasına takılı (8. nesil Intel Core i7 CPU ve NVIDIA GeForce RTX 2080 grafik kartı barındıran) bir HP Reverb VR kulaklığı takıyorlar ve tüfeğe benzeyen bir kontrolörle silahlandırılıyorlar. Daha sonra, bulunduğunuz siteye bağlı olarak büyüklüğü 200 ila 400 metrekare arasında değişen bir odada dolaşmakta özgürsünüz. Perde arkasında, ana istasyonda oturan Sıfır Gecikmeli bir sunucu sizi içeri alır ve aksiyon boyunca size rehberlik eder.

Arcade zinciri bir avuç sosyal oyun sunsa da, Far Cry spinoff’unun bir AAA oyun özelliğinin serbest dolaşımlı bir VR başlığı olarak ilk kez sunulduğunu temsil ettiğini söylüyor. Ubisoft, en yeni oyunlarını mümkün olduğu kadar çok platforma koyduktan sonra, görünüşe göre eski hayranların favorilerine yeni bir soluk getirmeye çalışıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Far Cry, Zero Latency’nin VR Oyun Setlerine Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör