Call of Duty: Mobile Sezon 2’ye Yeni Güncellemeler Geldi

blank
Call of Duty: Mobile Sezon 2'ye Yeni Güncellemeler Geldi

İçerik: Call of Duty: Mobile Sezon 2’ye Yeni Güncellemeler Geldi

Call of Duty: Mobile Sezon 2’ye Yeni Güncellemeler Geldi:

Call of Duty: Mobile Sezon 2: Task Force 141 duyuruldu. Activision’ın oynaması ücretsiz nişancı oyununun yeni sezonu önümüzdeki hafta çıkacak ve diğer şeylerin yanı sıra yeni bir harita, yeni silahlar ve temalı etkinlikler içerecek. Call of Duty: Mobile, ilk olarak Modern Warfare 3’te ortaya çıkan yeni bir Hardhat haritasına sahip olacak. Oyun, Holi’yi kutlayan, Festival of Colors ve Carnival adlı iki yeni paketle geliyor. Holi paketi yeni operatör görünümleri, kanat takımı ve bir dizi temalı silah alacak.

Call of Duty: Mobile güncellemesi bir blog yazısı aracılığıyla duyuruldu. Belirtildiği gibi, Sezon 2: Task Force 141, Activision’ın popüler ücretsiz oynanabilen nişancı oyununa yeni içerik getirecek. Android ve iOS cihazlar için 23 Şubat’ta 4pm PT’de (24 Şubat’ta 5:30am IST) yayınlanacak.

Call of Duty: Mobile, ücretsiz seviyelerin oyunculara Seviye 14’te Chopper Gunner Scorestreak ve Seviye 21’de JAK-12 Shotgun kazandıracağı yeni Battle Pass içeriği alacak. Ücretsiz seviyelerdeki diğer öğeler arasında kamuflaj, silah planları, tılsımlar ve çıkartmalar yer alıyor. . Premium katman oyuncuları yeni operatörler alacak – Alex, Charly, Gaz ve Ghost. Yeni operatörlere ayrıca ASM10, Outlaw, Type 25 ve JAK-12 gibi yeni silahlar da geliyor.

Ayrıca, CoD: Mobile’ın 2. Sezonu: Görev Gücü 141, Hardhat long adlı yeni bir harita ve Counter Intel adlı yeni bir temalı etkinlik getiriyor. Burada oyuncular bölgelerin kontrolünü ele geçirerek puan kazanır ve yeni operatörler, silah planları ve daha fazlası gibi ödüller kazanabilirler. Oyuncular etkinliği tamamladıktan sonra üç yeni silah kazanacaklar: QXR, Minotaur ve Charm. Call of Duty: Mobile’ın 2. Sezonu da yeni sezonluk zorluklarla gelecek – biri çıkışta, dördü de önümüzdeki ay yayınlanacak.

Call of Duty: Mobile ayrıca Holi’yi özel bir paketle kutluyor. Renk Festivali paketinde AK117 için temalı silah planları, Scout 2 operatör görünümü ve Holi temalı kanat takımı, bıçak, çıkartma, arama kartı ve sprey yer alacak. Sezon 2: Task Force 141 ile Outrider, ASM10 ve Avatar için yeni görünümler getiren Carnival adlı başka bir paket daha var. Ek olarak, Karnaval paketi ayrıca yeni çıkartma, tılsım ve arama kartı alır.

Task Force 141 2. Sezon çekilişleri, Captain Price için efsanevi bir görünüm, Nikito için destansı bir operatör görünümü ve Call of Duty: Mobile’a açıklanmayan yeni bir operatör getiriyor. Ayrıca PP19 Bizon, Holger 26, JAK-12 ve daha fazlası için yeni silah planları da getiriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Call of Duty: Mobile Sezon 2’ye Yeni Güncellemeler Geldi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Bir Sonraki Call of Duty, ‘Warzone’ İle Birlikte Başlayacak

Bir Sonraki Call of Duty, ‘Warzone’ İle Birlikte Başlayacak. Bir sonraki Call of Duty oyunuyla …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör