EA, FIFA Ultimate Team Oyuncu Paketlerine Yenilikler Getiriyor

blank
EA, FIFA Ultimate Team Oyuncu Paketlerine Yenilikler Getiriyor

İçerik: EA, FIFA Ultimate Team Oyuncu Paketlerine Yenilikler Getiriyor

EA, FIFA Ultimate Team Oyuncu Paketlerine Yenilikler Getiriyor:

FIFA 21’in devam eden FUTball Festivali etkinliğinin bir parçası olarak EA, satın alıp almamaya karar vermeden önce içeriklerini görmenizi sağlayan yeni Ultimate Team Önizleme Paketleri satıyor. Paketlerden birini önizledikten sonra, başka bir ganimet kutusunun içinde ne olduğunu, bitene veya şu anda mevcut olanı satın alana kadar görmenizi engelleyen bir zamanlayıcı başlar.

Eurogamer tarafından tespit edilen bir blog gönderisinde EA, FUTball Festivali sırasında yalnızca Önizleme Paketleri satacağını söyledi. Etkinlik sona erdikten sonra şirketin her zamanki ganimet kutuları FIFA 21’in oyun içi mağazasına geri dönecek. Önizleme Paketlerini satın almak için hem oyunu oynayarak kazandığınız oyun içi para birimini hem de gerçek parayla satın alabileceğiniz FIFA Puanlarını kullandığınızı belirtmekte fayda var.

blank

EA’nın Ultimate Team modları bir süredir tartışmalıydı, ancak şirkete şaşırtıcı bir şekilde para kazandırmaya devam ediyorlar. 2021 mali yılında, EA’nın toplam gelirinin yaklaşık yüzde 30’u veya yaklaşık 1,62 milyar dolar, çeşitli spor başlıklarındaki Ultimate Team modlarından geldi. ABD de dahil olmak üzere birçok ülke, olası düzenleyici eylemlerle birlikte yağma kutuları ve kumar arasındaki olası bağlantıları araştırıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: EA, FIFA Ultimate Team Oyuncu Paketlerine Yenilikler Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör