Cyberpunk 2077, PS Store’a Dönmeden Önce Güncellemeler Alıyor

blank
Cyberpunk 2077, PS Store'a Dönmeden Önce Güncellemeler Alıyor

İçerik: Cyberpunk 2077, PS Store’a Dönmeden Önce Güncellemeler Alıyor

Cyberpunk 2077, PS Store’a Dönmeden Önce Güncellemeler Alıyor:

CD Projekt Red, Aralık ayından bu yana Cyberpunk 2077 için, Sony’nin oyunu birkaç gün içinde PlayStation Store’da yeniden listelenecek kadar kararlı olduğunu düşünmesine yetecek kadar çeşitli hata düzeltmeleri yaptı. Yine de yapılması gereken işler var ve geliştirici, oyun tekrar platformda indirilmeye hazır hale gelmeden hemen önce başka bir yama yayınladı. Yama 1.23, animasyonlar, kullanıcı arayüzü, sahne, fizik ve oynanışta sayısız kilitlenme düzeltmesini önleyerek oyunun kararlılığını daha da artırmak için tasarlandı.

Göz ardı edilebilecek küçük sorunlardan oyunun ilerlemesini engelleyebilecek birkaç büyük hataya kadar oldukça uzun bir sorun listesini düzeltir. İkinci türe giren sabit hatalar arasında, bir oyuncunun oyunda ilerlemek için yağmalaması gereken bir Arasaka subayının cesedini erişilemez hale getiren bir hata bulunur.

Geliştirici birkaç gün önce Sony Interactive Entertainment’ın (SIE) Cyberpunk 2077’nin 21 Haziran’da PS Store’da kullanılabilirliğini eski durumuna getirmeye karar verdiğini duyurdu. Sony, oyunun hatalarla dolu olduğunun ve özellikle önceki nesil konsollarda iyi çalışmadığının anlaşılmasından sadece bir hafta sonra Aralık ayında oyunu mağazasından geri çekti. Hatta oyunun oynanabilir hale gelmesini beklemek istemeyenler için tam para iadesi teklif etti.

SIE, Engadget’a oyunun bir kez daha PS Store’da mevcut olacağını doğruladı, ancak bir sözcü, oyunun PS4’te hala kusursuz bir şekilde çalışmayacağı konusunda uyardı. Sözcü, “CD Projekt Red, tüm platformlarda kararlılığı artırmaya devam ederken, kullanıcılar PS4 sürümüyle performans sorunları yaşamaya devam edecek.” Dedi. “En iyi deneyim” için PS4 Pro’da veya PS5’te oynamanız önerilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Cyberpunk 2077, PS Store’a Dönmeden Önce Güncellemeler Alıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Spider-Man 2, Venom’u 2023’te PlayStation 5’e Getiriyor

Spider-Man 2, Venom’u 2023’te PlayStation 5’e Getiriyor: Sony bir değil iki yeni Marvel oyunu üzerinde …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör