Xbox Design Lab Oyun Kumandanızı Özelleştirmenize Yardımcı Olacak

blank
Xbox Design Lab Oyun Kumandanızı Özelleştirmenize Yardımcı Olacak

İçerik: Xbox Design Lab Oyun Kumandanızı Özelleştirmenize Yardımcı Olacak

Xbox Design Lab Oyun Kumandanızı Özelleştirmenize Yardımcı Olacak:Ekim ayında Microsoft, oyuncuların eline bir çift yeni konsol ve güncellenmiş bir denetleyici almaya odaklanırken Xbox Tasarım Laboratuvarı’nı beklemeye aldı. Sekiz ay sonra, özel Xbox denetleyici mağazası, çevre biriminizi kişiselleştirmek için daha fazla seçenekle geri döndü. Şirket duyuruyu haftanın ikinci E3 vitrini sırasında yaptı.

Gövde, omuz düğmeleri, parmak çubukları ve yüz düğmeleri de dahil olmak üzere en yeni Xbox Kablosuz Oyun Kumandasının neredeyse tüm parçalarının renklerini seçebilirsiniz. Parçaların çoğu için seçebileceğiniz 18 renge sahip olacaksınız. Robot White, Pulse Red, Zest Orange ve Regal Purple reçine seçenekleri dışında, bileşenler ağırlıkça yüzde 30 oranında tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzeme içeren plastiklerden yapılmıştır.

Uzun süreli bir Xbox hayranıysanız, ABXY düğmeleri için orijinal denetleyicideki mavi, sarı, kırmızı ve yeşili kullanmak isteyebilirsiniz. Bu, Xbox Series X/S’nizde OG Xbox oyunları oynamaya karar verirseniz, sahip olabileceğiniz nostaljik hisleri güçlendirebilir.

Xbox Design Lab’den özel kontrolörler, ücretsiz kargo ile 70 dolardır. 10$’lık lazer gravür seçeneğiyle, Gamertag’inizi veya 16 karaktere kadar özel mesajınızı kontrol cihazınızda sonsuza kadar bulundurabilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xbox Design Lab Oyun Kumandanızı Özelleştirmenize Yardımcı Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör