Realme Band 2 İçin Lansman Tarihi 15 Eylül Olarak Belirlendi

blank
Realme Band 2 İçin Lansman Tarihi 15 Eylül Olarak Belirlendi

İçerik: Realme Band 2 İçin Lansman Tarihi 15 Eylül Olarak Belirlendi

Realme Band 2 İçin Lansman Tarihi 15 Eylül Olarak Belirlendi:

Realme Band 2’nin 15 Eylül Çarşamba günü Malezya’da piyasaya sürüleceği bildiriliyor. Lansman etkinliği için resmi bir poster internette dolaşıyor ve lansman etkinliğinin Facebook üzerinden gerçekleştirileceğinden bahsediyor. Poster yalnızca yaklaşmakta olan giyilebilir cihazın tasarımını gösteriyor ve selefi Realme Band’den farklı görünüyor. Ancak yaklaşmakta olan Realme Band 2’nin tasarımı, Huawei Watch Fit ve birkaç Honor Band modelinin tasarımına benziyor gibi görünüyor.

Realme Band 2’nin Malezya’da lansmanının resmi afişi Gizmochina tarafından fark edildi. Poster, Realme giyilebilir cihazının 15 Eylül 2021’de saat 12.00’de MYT’de (9:30 IST) piyasaya sürüleceğini belirtiyor. Lansman etkinliği Realme’nin Malezya’daki Facebook sayfası aracılığıyla gerçekleşecek.

Poster ayrıca yaklaşmakta olan fitness grubunun tasarımını da gösteriyor. Realme Band 2, dikdörtgen bir muhafaza içinde renkli dokunmatik ekranla gösterilir. Ekran, giyilebilir cihazın alt veya sağ tarafında düğmeler olmadan gösterilir. Realme Band 2’nin sol tarafta bir gezinme düğmesi alıp almayacağı henüz doğrulanmadı.

Bahsedildiği gibi tasarım, Huawei Watch Fit’te görülen tasarıma da oldukça tanıdık geliyor. Realme Band 2’nin tasarımı ayrıca Honor Watch ES ve Honor Band 6 ile benzerlikler taşıyor. Realme Band 6’nın diğerlerine kıyasla ana farkı, giyilebilir cihazın sağ tarafında bir gezinme düğmesinin olmaması.

Gizmochina’ya göre, Realme Band 2’deki ekran öncekine kıyasla daha büyük. Realme Band 2, Realme Band’in 0.96 inçlik ekranından oldukça büyük olan 1.4 inç dokunmatik renkli ekranla gelebilir.

Realme Band 2, diğer fitness izleme özelliklerinin yanı sıra kan oksijen doygunluğu (SpO2) izleme, 9 aktivite modu ile birlikte gelebilir. Daha büyük ekran sayesinde daha büyük bir pil ile gelmesi de muhtemel.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme Band 2 İçin Lansman Tarihi 15 Eylül Olarak Belirlendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör