PUBG: New State, 40 Milyondan Fazla Ön Kayıt Aldı

blank
PUBG: New State, 40 Milyondan Fazla Ön Kayıt Aldı

İçerik: PUBG: New State, 40 Milyondan Fazla Ön Kayıt Aldı

PUBG: New State, 40 Milyondan Fazla Ön Kayıt Aldı:

PUBG: New State, Android ve iOS cihazlarda 40 milyondan fazla ön kayıt aldı. Geliştirici Krafton, battle royale oyununun yakın zamanda ikinci alfa testini tamamladığını söyledi. Krafton, yeni oyunun lansman tarihini Ekim ayında açıklayacağını da duyurdu. PUBG: New State’in bu yıl içinde çıkması planlanıyor. Yaklaşan battle royale oyunu için Hindistan’da ön kayıtlar bu ayın başlarında yayınlandı. Krafton, oyunu Şubat ayında küresel olarak duyurdu, ancak yasaklı PUBG Mobile’ın Hindistan avatarı Battlegrounds Mobile India’nın lansmanı nedeniyle ön kaydı ertelendi.

Bir basın açıklamasında Krafton, yaklaşmakta olan PUBG: New State’in Apple App Store ve Google Play Store’da 40 milyon ön kaydı aştığını söyledi. Özellikle Android’deki ön kayıt rakamlarına Çin ve Vietnam dahil değil. Battle Royale oyunu, Krafton’a göre geçen ay 28 ülkede ikinci alfa testini tamamladı. Belirtildiği gibi, oyunun resmi çıkış tarihi Ekim ayında duyurulacak ve bu yıl Android ve iOS için ücretsiz bir oyun olarak piyasaya sürülmesi planlanıyor.

PUBG: New State Baş Yapımcısı Minkyu Park, “Artık PUBG: New State’in İkinci Alfa Testi sırasında aldığımız değerli geri bildirimleri almaya ve oyunu bu yıl içinde resmi lansmanından önce geliştirmeye odaklandık. PUBG: New State’in hem eğlence hem de istikrar açısından hayranlarımızın beklentilerini karşılamasını sağlamak.”

PUBG: New State şu anda App Store ve Google Play’de ön kayıtlar için mevcut. Battle Royale oyunu ilk olarak Şubat ayında duyurulmuştu ve oyuna ön kayıt yaptıran oyuncular bazı ek avantajlar elde edeceklerdi. Krafton ayrıca yaklaşmakta olan oyunun oynanışını ve mekaniğini gösteren bir fragman da paylaştı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: PUBG: New State, 40 Milyondan Fazla Ön Kayıt Aldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör