Google’ın Pixel Buds 2’nin Bazı Süper Özellikleri Var

blank
Google'ın Pixel Buds 2'nin Bazı Süper Özellikleri Var

İçerik: Google’ın Pixel Buds 2’nin Bazı Süper Özellikleri Var

Google’ın Pixel Buds 2’nin Bazı Süper Özellikleri Var. Harika ses çıkarırlar, tere karşı dayanıklıdırlar ve değiştirilebilir uçlar ve kulaklarınızda tutan bir yüzgeç ile iyi bir uyum sağlarlar. Ancak Pixel Buds 2’de sadece uyum ve ses kalitesinden daha fazlası var. Örneğin, Google Asistan entegrasyonu nedeniyle gelen kutunuzda sekmeleri tutmak için bu küçük gadget’ları kullanabilirsiniz ve aktif gürültü iptali olmamasına rağmen, ortamınızın ses düzeyine uyacak şekilde sesi otomatik olarak ayarlarlar.

Hızlı eşleştirme ve pil seviyelerini kontrol etmekten Pixel Buds 2’nizi Android olmayan bir telefonla eşleştirmeye kadar, aşağıdaki Pixel Buds 2 hakkında bilmeniz gereken her şeyi size adım adım açıklıyoruz.

Pil seviyesini kolayca kontrol edin
Pixel Buds’ınızın ve şarj kutusunun pil durumunu kontrol etmenin iki ana yolu vardır. Pil istatistiklerinin en üstte belirgin bir şekilde görüntülendiği Pixel Buds uygulamasını açabilirsiniz. Veya Pixel Buds hala içerideyken telefonunuzun kilidini açabilir ve şarj kutusunu açabilirsiniz ve bir veya iki saniye sonra bir uyarı size pil seviyeleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi söyleyecektir.

Pixel Buds kılıfını bir kablosuz şarj pedi üzerine yerleştirerek veya alttaki USB-C bağlantı noktası aracılığıyla şarj edebilirsiniz.

blank

Büyülü ses kontrolü
Pixel Buds, içinde bulunduğunuz ortamın ne kadar sessiz veya gürültülü olduğuna bağlı olarak ses düzeyini otomatik olarak ayarlayabilir. Uyarlanabilir Ses varsayılan olarak kapalıdır, ancak açabilirsiniz ve açmalısınız.

Pixel Buds uygulamasını veya ayarlar sayfasını açın, Uyarlanabilir Ses’e dokunun ve anahtarı Açık konumuna kaydırın.

Uyarlanabilir Ses açıkken, Piksel Tomurcuklarınız, çevrenizdeki gürültü değiştikçe ses seviyelerinde ince ayarlamalar yapar. Herhangi bir manuel ayarlama yaparsanız, Adaptive Sound, ortam gürültüsü önemli ölçüde değişene kadar geçici olarak değişiklik yapmayı durdurur. Oldukça güzel şeyler.

blank

Google Asistan’ı kurun
İlk eşleştirmeden sonra, Google Asistan’ı Pixel Buds’a kurmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Bunu yapmak, Google Asistan’ın seçtiğiniz uygulamalardan yeni uyarıları okuyacağı ve telefonunuzu elinize almadan yanıt vermenize izin vereceği anlamına gelir.

Elbette, akıllı bir ışığı kontrol etmek veya Nest termostatınızı ayarlamak gibi normal Google Asistan türü görevler de mümkün olacaktır.

Asistan’a telefonunuzun bildirimlerine erişim izni vermeyi de içeren kurulum işlemini başlatmak için Pixel Buds uygulamasını açın ve Google Asistan’a dokunun. Bunu yaptıktan sonra, hangi uygulama bildirimlerini size otomatik olarak okuyacağınızı ve Pixel Buds’ın “Hey, Google” uyandırma ifadesine yanıt verip vermeyeceğini kontrol edebilirsiniz.

Kayıp bir Bud bulun
Tamamen kablosuz kulaklıklar harika, ancak aynı zamanda kaybetmeleri de çok kolay. Bir saniye en sevdiğiniz melodileri dinliyorsunuz, sonra bir tane çıkarıp bırakıp uzaklaşıyorsunuz. Neyse ki Google, kayıp Bud’ınızı Pixel Buds uygulamasına bulmanıza yardımcı olacak bir araç ekledi.

Uygulamayı açın ve Cihaz Bul’u seçin. Ardından, eksik olan Bud’a dokunun ve ardından dinleyin. Bud, siz onu bulana kadar yavaş yavaş yükselen bir ses çalmaya başlayacaktır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google’ın Pixel Buds 2’nin Bazı Süper Özellikleri Var

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu: Facebook’un üzerinde çalıştığı söylenen akıllı saat hakkında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör