Twitter ‘Süper Takip’ Özelliğini Açıkladı

blank
Twitter, Salgın Sayesinde 2020'de Birçok Yeni Kullanıcı Kazandı

İçerik: Twitter ‘Süper Takip’ Özelliğini Açıkladı

Twitter ‘Süper Takip’ Özelliğini Açıkladı:

Twitter, hesap sahiplerinin özel ek içerik için ücret almasını sağlayacak yeni bir “süper takip” özelliği için planlarını duyurdu. Firma, bunun fazladan tweet, bir topluluk grubuna katılma veya bir haber bülteni alma şeklinde olabileceğini söyledi.

Twitter, yatırımcılar için düzenlenen sanal bir etkinlikte planlarını açıkladı.

Bir süredir ilk kez platform, insanların onu kullanma biçiminde önemli değişiklikler duyurdu.

Ayrıca, yeni bir rakip olan yalnızca sesli sosyal ağ Clubhouse’da popüler olduğu kanıtlanan canlı bir sesli tartışma hizmetini test ettiğini de söyledi. Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey, “Neden insanların bize inanmadıklarıyla başlamıyoruz” dedi.

“Üç eleştiri var: yavaşız, yenilikçi değiliz ve güvenilmiyoruz.”

2006 yılında lansmanı yapılan ve 2018’de ilk yıllık karını kaydeden Twitter, 2023’te gelirini ikiye katlamayı umduğunu söyledi. CCS Insight’tan analist Ben Wood, “Twitter, bu yeni hizmetle yeni gelir akışlarını artırmanın yollarını tartışmasız bir şekilde arıyor” dedi.

“Yeterince çekici içeriğe sahip olanlar için bu hizmet çekici olabilir, ancak ortalama Twitter kullanıcısı için büyük maaş günleri sağlamanın zor olacağını umuyorum.”

Haber, Twitter kullanıcıları arasında karışık tepkiler aldı. Sosyal medya danışmanı Matt Navarra, takipçilerine en sevdikleri hesaplar için prim ödemeye hazır olup olmayacaklarını sordu ve% 85’i ödemeyeceklerini söyledi.

Bir Twitter sözcüsü, Super Follow’un bu yıl piyasaya sürüleceğini söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter ‘Süper Takip’ Özelliğini Açıkladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

NVIDIA’nın DLSS Yükseltmesi Linux Oyunu Sistemini Güncelliyor

NVIDIA’nın DLSS Yükseltmesi Linux Oyunu Sistemini Güncelliyor: NVIDIA’nın Derin Öğrenme Süper Örneklemesi (DLSS), bir dizi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör