Ünlü Futbolcu Neymar, Fortnite’a Transfer Oldu

blank

İçerik: Ünlü Futbolcu Neymar, Fortnite’a Transfer Oldu

Ünlü Futbolcu Neymar, Fortnite’a Transfer Oldu: Fortnite ve futbol birbirine yabancı değil, ancak şimdi ikisi ilişkilerini derinleştiriyor gibi görünüyor. Eurogamer’ın açıkladığı gibi, Epic Games, Brezilyalı spor yıldızı Neymar’ın 16 Mart’ta Fortnite’a çıkmasıyla ilgili bir haber yaptı. Battle royale oyununda nasıl tezahür edeceği kesin değil, ama o olduğuna dair çok az şüphe var. Neymar Fortnite oynarken de meşhur 10 numaralı formasını giyiyor mu, orasını bilemiyoruz.

Güncelleme aynı zamanda tek oyunculu bir görev olan Zero Crisis Finale ile gelecek ve bu, oyuncuları Bölüm 2 Sezon 6’ya taşımayı ve “Gerçekliği bildiğimiz şekliyle” yeniden şekillendirmeyi amaçlayan bir görev. Zamanlama Neymar’ın kendisi için biraz ironik. Paris Saint-Germain oyuncusu, son birkaç aydır sakatlıklar nedeniyle sahadan uzaklaştırıldı ve Mart ayının sonlarına kadar sahaya dönmesi beklenmiyor. Fortnite, Neymar’ın birkaç günlüğüne tek rekabetçi mekanı olabilir. Özellikle geçtiğimiz günlerde İspanyol futbol devi Barcelona’yı yendikleri günden sonra kendisini iyice Fortniye’a vermiş olabilir.

Öyle olsa bile, bu büyük bir mesele. Neymar, gezegendeki en tanınmış sporculardan birisi ve kısacık bir görünüm bile Fortnite’a olan ilgiyi artırmaya yardımcı olabilir. Soru, diğer mevcut futbol efsanelerinin de aynı şeyi takip edip etmeyeceğidir. Messi veya Ronaldo’nun bir Fortnite takımında sırt sırta çarpıştığını muhtemelen göremeyiz , ancak kim bilir belki de Fortnite son 3 yıldır kazandığı parayı reklam için futbolculara yatırır.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ünlü Futbolcu Neymar, Fortnite’a Transfer Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör