OnePlus Watch’a OTA Güncellemesi İle Yeni Özellikler Gelecek

blank
OnePlus Watch'a OTA Güncellemesi İle Yeni Özellikler Gelecek

İçerik: OnePlus Watch’a OTA Güncellemesi İle Yeni Özellikler Gelecek

OnePlus Watch’a OTA Güncellemesi İle Yeni Özellikler Gelecek:

OnePlus Watch, yakında bir havadan (OTA) güncelleme yoluyla her zaman açık ekran (AOD) özelliğini alıyor olabilir. OnePlus Watch, iki hafta önce 23 Mart’ta piyasaya çıktı. Akıllı saat şu anda OnePlus web sitesinde düşük bir fiyata listeleniyor. OnePlus, bir blogda, AOD’nin çok talep edilen bir özellik olmasına rağmen, güç tüketimini yüzde 50’ye kadar artırabileceğini ortaya koydu. OnePlus’ın ilk akıllı saati, SpO2 izleme, hareketsiz hatırlatıcılar ve hızlı kalp atış hızı uyarıları dahil olmak üzere birçok özellik barındırır.

OnePlus Watch, şirketin en yeni amiral gemisi akıllı telefonları olan OnePlus 9 serisi ile birlikte piyasaya sürüldü. Şirket, geçen ayın sonlarında bir blog gönderisinde AOD özelliğinin birçok kullanıcı tarafından talep edildiğini paylaştı. OnePlus ürün müdürü Raymond Z. gönderide, “Şu anda güç tüketimini nasıl etkilediği gibi şeylere bakıyoruz ve bu özelliği gelecekteki bir OTA’ya getirme olasılığını değerlendiriyoruz” dedi. OnePlus ayrıca ekran mimarisini optimize etmek için çalıştıklarını ve kare hızını 30 fps’den 50 fps’ye çıkardıklarını söyledi.

OnePlus Watch özellikleri
Akıllı saat, diğer akıllı telefonlar ve OnePlus TV ile sorunsuz bağlantı da dahil olmak üzere bir dizi özellikle birlikte gelir. Saat, 2.5D kavisli cam korumalı dairesel bir ekrana sahiptir. Ayrıca OnePlus TV’nin uzaktan kumandası olarak ikiye katlanabilir ve uykuya daldığınızı otomatik olarak algılayıp 30 dakika içinde TV’yi kapatır.

OnePlus Watch, 110’dan fazla antrenman modelini içerir. Giyilebilir cihaz ayrıca SpO2 oksijen satürasyonu izleme, stres algılama, solunum izleyici, hızlı kalp atış hızı uyarıları ve hareketsiz hatırlatıcılar gibi özellikler sunar. Ayrıca bağımsız GPS ve Bluetooth’u da destekler. Toz ve su direnci için IP68 sertifikalı bir yapı ile birlikte 5ATM su direnci ile birlikte gelir. OnePlus Watch, Warp Charge hızlı şarjı destekleyen 405mAh pil içerir. Giyilebilir cihaz, yalnızca 20 dakikalık şarjla bir haftalık pil ömrü sunabilir ve beş dakikalık şarjla 24 saate kadar dayanabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus Watch’a OTA Güncellemesi İle Yeni Özellikler Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu: Facebook’un üzerinde çalıştığı söylenen akıllı saat hakkında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör