28 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Realme Buds 2, 7 Nisan’da Tanıtılacak

blank
28 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Realme Buds 2, 7 Nisan'da Tanıtılacak

İçerik: 28 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Realme Buds 2, 7 Nisan’da Tanıtılacak

28 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Realme Buds 2, 7 Nisan’da Tanıtılacak:

Realme Buds Air 2 Neo gerçekten kablosuz (TWS) kulaklıkların 7 Nisan Çarşamba günü piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yeni kulaklıkların, bu yılın başlarında piyasaya sürülen Realme Buds Air 2’nin sulandırılmış versiyonu olması bekleniyor. Realme Buds Air 2 Neo, Realme’nin çevrimiçi olarak sattığı aktif gürültü engelleme (ANC) teknolojisiyle gelecek. Kulaklıkların tek bir şarjla 28 saate kadar pil ömrü sağladığı da iddia ediliyor. Realme Buds Air 2 Neo’ya bir göz atan bir görüntü de Web’de paylaşıldı.

Twitter’daki Realme hesabı, ülkede Realme Buds Air 2 Neo’nun piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yeni kulaklıklar 10 mm dinamik bas kuvvetlendirme sürücülerine ve ANC desteğine sahip olacak. Realme, Realme Buds Air 2 Neo’nun 28 saatlik toplam oynatma süresi sunacağını da açıkladı. Bu, kullanıcıların Realme Buds Air 2’den alacağı 25 saatlik pil ömründen üç saat daha fazla.

Realme, Realme Buds Air 2 Neo’nun imajını da paylaştı. Tasarım açısından, kulakiçi kulaklıklar Realme Buds Q’ya benziyor. Resim ayrıca Realme Buds Air 2 Neo’yu beyaz renk seçeneğiyle gösteriyor.

Realme Buds Air 2 Neo, bu hafta sonunda Pakistan’da piyasaya sürülecek. Ancak Realme, kulaklıkların küresel pazarlarda piyasaya çıkıp çıkmayacağına dair herhangi bir ayrıntı vermedi.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: 28 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Realme Buds 2, 7 Nisan’da Tanıtılacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Arm’ın Yeni Çip Mimarisi Güvenliği ve Hızı Arttıracak

Arm’ın Yeni Çip Mimarisi Güvenliği ve Hızı Arttıracak: Çip teknolojisi her akıllı telefona ve bilgisayar …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör