Yüzüklerin Efendisi’nin Yeni Oyunu İptal Edildi

blank
Yüzüklerin Efendisi'nin Yeni Oyunu İptal Edildi

İçerik: Yüzüklerin Efendisi’nin Yeni Oyunu İptal Edildi

Yüzüklerin Efendisi’nin Yeni Oyunu İptal Edildi:

Başka bir Amazon video oyunu zamansız bir sona ulaştı. Şirket, Bloomberg’e geliştirdiği Yüzüklerin Efendisi oyununu Çinli Leyou’nun yardımıyla iptal ettiğini açıkladı. Şirket, hareketi yalnızca, devasa çok oyunculu çevrimiçi oyunun geliştirilmesine devam etmek için “şartları güvence altına alamadığını” söyleyerek açıkladı. Ancak kaynaklar, Tencent’in Leyou’yu satın almasının, nihayetinde projeyi öldüren bir sözleşme anlaşmazlığına yol açtığını iddia etti.

İptal, oyun geliştirmede çok az başarılı olan bir şirket için en son kötü haber. İlerleme eksikliğinden sonra 2018’de Breakaway’i iptal etti ve test sırasında zayıf geribildirimden sonra Crucible’ı düşürdü. Başka bir MMO, New World, birden fazla gecikmeyle karşılaştı ve Ağustos ayının sonuna kadar piyasaya sürülmesi beklenmiyor. Amazon, Game Studios çabalarına bağlı kalsa da, sonuçları hızlı bir şekilde teslim etmedikleri açıkça görülüyor.

Amazon bir acele değil. İnternet devi, Yüzüklerin Efendisi umutlarının çoğunu Prime Video serisine bağlıyor. Oyun, gösteriye uygun bir tamamlayıcı olacaktı, ancak çok daha az para kazanacağına dair çok az şüphe var. Bu çoğunlukla hayranlar için hayal kırıklığı yaratıyor. Tek LotR çevrimiçi oyunu olmasa da, Amazon’un nüfuzu ve seri bağları onu ana akım bir başarı haline getirebilirdi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yüzüklerin Efendisi’nin Yeni Oyunu İptal Edildi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077 Oyuncuları Oyunda 600 Milyon Saat Harcadı

Cyberpunk 2077 Oyuncuları Oyunda 600 Milyon Saat Harcadı: Geliştirici, Twitter’da Cyberpunk 2077 oyuncularının şu ana …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör