Fortnite, LeBron James Ve The Rock İçin Yenilikler Planlıyor

blank
Fortnite, LeBron James Ve The Rock İçin Yenilikler Planlıyor

İçerik: Fortnite, LeBron James Ve The Rock İçin Yenilikler Planlıyor

Fortnite, LeBron James Ve The Rock İçin Yenilikler Planlıyor. Epic Games’teki dahili bir sunum, bir basketbol mini oyunu ve Zion Williamson ve LeBron James’in yer aldığı planlanan bir “Party Royale” de dahil olmak üzere, oyun için iddialı tanıtım planları gösterdi. Devam etmekte olan Epic v.Apple denemesinin bir parçası olarak kamuoyuna duyurulan belge, Haziran 2020’de gerçekleştirilen üç aylık bir iş incelemesinden alınmıştır.

Sunum, oyunun gelirini ve tanıtım görünümünü detaylandırmanın yanı sıra, daha geniş bir NBA ortaklığının parçası olarak bir basketbol mini oyunu uygulama planları da dahil olmak üzere Fortnite içinde inşa edilecek yeni bir tür “deneysel” girişimi ortaya koyuyor.

Bir slayt, projeyi, oyuncuların geleneksel Battle Royale’e alternatif olarak sahalara çıkmalarına olanak tanıyan “atari basketbolunun bir Fortnite versiyonu” olarak tanımlıyor. Sonraki slaytta, oyun içindeki temalı ifadelerin, playoff etkinliklerinin ve olası NBA oyun sonrası şovlarının yayınlanması anlatılıyor.

Tamamen yeni bir oyunu sergilemek için “Atari tarzı basketbol mini oyunları yaratın” metni dahil, planlanan mini basketbol oyununu ayrıntılarıyla anlatan bir slayt. Basitçe oyuncak işlevini geride bırakıp, atari basketbolunun Fortnite sürümüne geçiyoruz ”

Özellikle, söylentiler, oyunun 6. Sezonunun, son güncelleme paketlerinin yakından analiz edilmesiyle sevilen basketbol oyuncusu LeBron James’in bir görünümünü içerebileceğine dair dolaşıyor. Zion Williamson’ın katılımı o kadar net değil; belge, yukarıdaki grafik dışında ona herhangi bir gönderme yapmamaktadır. Epic Games yorum yapmayı reddetti.

Kapsamlı bir Marvel crossover ve Brezilyalı futbol yıldızı Neymar ve popüler yayıncı LazarBeam ile cilt ortaklıkları da dahil olmak üzere, sunumda ayrıntıları verilen etkinliklerin çoğu zaten gerçekleşti.

Sunum ayrıca, Epic’in oyunun Icon serisinin bir parçası olarak Dwayne “The Rock” Johnson ile temalı bir görünüm üzerinde çalıştığını ve 2021’in ilk çeyreği için zamanlandığını gösteriyor. Henüz resmi bir ortaklık duyurulmadı, ancak bazılarına dair önemli söylentiler var. Johnson ile gizemli Sezon 6 karakteri arasındaki alışılmadık görsel benzerliklerden ve yıldızdan şifreli bir Instagram gönderisinden kaynaklanan bir tür çaprazlama.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fortnite, LeBron James Ve The Rock İçin Yenilikler Planlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077 Oyuncuları Oyunda 600 Milyon Saat Harcadı

Cyberpunk 2077 Oyuncuları Oyunda 600 Milyon Saat Harcadı: Geliştirici, Twitter’da Cyberpunk 2077 oyuncularının şu ana …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör