Dacia, Fiyat Performans Ürünlerini Tüketicilerle Buluşturuyor

blank
Dacia, Fiyat Performans Ürünlerini Tüketicilerle Buluşturuyor

İçerik: Dacia, Fiyat Performans Ürünlerini Tüketicilerle Buluşturuyor

Dacia, Fiyat Performans Ürünlerini Tüketicilerle Buluşturuyor:

Dacia, 1968 yılında kuruluşundan, 1999 yılında Renault Grubu tarafından satın alınmasından bu yana çok yol kat etmiş ve bugüne kadar uluslararası bir kimlik kazanan Romen markası, en temel özellikleri en iyi şekilde sunma formülü ile başarıya ulaşmıştır. uygun fiyatlar. Başarı hikayesine yeni bir isim eklemeye hazırlanan marka, çağın gereklerine uygun fiyat performans ürünlerini tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor.

Dacia, son 15 yılda gelenekselin ötesine geçen yaklaşımıyla akılcı tüketime yaklaşımıyla geniş bir hedef kitleye hitap ediyor. 7 ülkede 44 milyondan fazla müşterisiyle marka, çağa ayak uydurmak için sürekli gelişmeye devam ediyor.

Tüm Romanya vatandaşlarına modern, sağlam ve ekonomik otomobiller sunmak amacıyla 1968 yılında yola çıkan Dacia’nın adı, günümüz Romanya bölgesinin eski adı olan “Dacia”dan esinlenmiştir. 1999 yılında Louis Schweitzer liderliğinde Renault Grubu’na katılan marka, yeni hedeflerin de yolunu açtı.

Markanın tarihindeki bu yeni sıçrama, 2004 yılında modern, dayanıklı ve her şeyden önce erişilebilir aile sedanı Logan modelinin piyasaya sürülmesiyle gerçekleşti. 2005 yılında Batı Avrupa dahil olmak üzere büyük bir ticari başarı elde etti. İkinci el fiyatına sunulan bu yeni araç, otomobil pazarında devrim yarattı.

2008, Dacia’nın Renault Grubu altındaki ikinci büyük lansmanı olan Sandero’nun lansmanını gördü. Model aynı zamanda markanın en büyük ticari başarısına da damgasını vurdu. Sandero, sunduğu pek çok avantaj arasında yer alan üst segment iç hacmi, çok yönlü yapısı ve uygun fiyatıyla Avrupa perakende satışlarının zirvesine ulaştı.

2010 yılında Dacia, piyasadaki en uygun fiyatlı SUV’u sunarak kuralları bir kez daha değiştirdi. Çekici bir dış cephe ve uygun fiyat noktası ile Duster ciddi bir ticari başarı elde etti.

blank

Hikayenin devamında Avrupa pazarının en hesaplı elektrikli otomobili Spring ile yeni bir devrim geliyor. SUV görünümlü şehir otomobili ile Dacia, kuralları bir kez daha değiştirerek elektrikli mobiliteyi herkes için erişilebilir hale getiriyor.

Dacia, Bigster Concept ile daha da çekici ve dış mekan için uygun hale gelirken, erişilebilir olmaya ve temel unsurlara odaklanmaya devam edeceğinin sinyallerini veriyor. Açık hava ve tozlu yollar için üretilen Bigster Concept, segmentinde bir SUV aracın temel özelliklerini sunuyor. Temiz çizgileri ve zamansız oranları, sağlamlığını ve maceracı kimliğini ortaya koyuyor ve markaya özgürlükçü bir kimlik katıyor. Dacia, müşterilerine benzersiz, gerçek ve basit deneyimler sunan bir kaçış sloganı haline geliyor.

Dacia, marka vizyonunu somutlaştırmak için tamamen yeni bir görsel kimlikle tarihinde yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor. Yeni görsel özellikler, özgürlük ve güvenilirlik arzusuna hitap ediyor, açık havanın ruhuna sahip ve çağın temel taleplerini yansıtacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Dacia, Fiyat Performans Ürünlerini Tüketicilerle Buluşturuyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör