Oculus Artık En İyi VR Battle Royale Oyununa Sahip

blank
Oculus Artık En İyi VR Battle Royale Oyununa Sahip

İçerik: Oculus Artık En İyi VR Battle Royale Oyununa Sahip

Oculus Artık En İyi VR Battle Royale Oyununa Sahip:Battle Royale türünün daha ne kadar genişleyebileceğini hayal etmek zor, ancak zaten bu kadar çok popüler oyunla, sanal gerçeklik gibi yeni platformların kendi dönüşlerine ihtiyaç duyması kaçınılmaz. Population: One, 24 kişilik oyunları ve Fortnite benzeri oynanışıyla çığır açan bir VR hiti olmayı başardı ve şimdi Facebook’un Oculus kolu geliştiricisi Bigbox VR’yi satın aldı.

Devindra Hardawar geçen sonbaharda oyuna çabucak aşık oldu ve özellikle çapraz platform VR pirzolalarından keyif aldı. Bir blog gönderisine göre, Pop: One “mevcut tüm platformlarında desteklenmeye devam edecek”, bu nedenle Facebook olmayan bir kulaklık kullanıyor olsanız bile, ekibin çalışmaya devam edeceği bu oyunu oynamaya devam edebileceksiniz. yeni projeler geliştirirken bile genişlemek.

Upload VR’ın belirttiği gibi, oyun için mevcut iş modeli ayrıca Fortnite ve diğer BR hitlerini, ücretli bir “savaş geçişi” kilidi açılabilir içerik sistemi kullanarak takip ediyor. Bunun zaman içinde nasıl geliştiğini ve grafiklerin gelecekte daha güçlü VR donanımından yararlanmak için bir yükseltme alıp almayacağını görmek ilginç olacak. Oculus’un satın aldığı son büyük stüdyo, geçtiğimiz Haziran ayında açıklanan bir anlaşmayla Lone Echo geliştiricisi Ready at Dawn’dı, bu nedenle bu, Facebook’un VR platformları için ilginç içerik bulmak için harcamaya devam edeceğinin de bir işareti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Oculus Artık En İyi VR Battle Royale Oyununa Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör