Samsung Galaxy Watch 4’ün Özellikleri Sızdırıldı

blank
Samsung Galaxy Watch 4'ün Özellikleri Sızdırıldı

İçerik: Samsung Galaxy Watch 4’ün Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Watch 4’ün Özellikleri Sızdırıldı:

Samsung Galaxy Watch 4, resmi duyurudan önce şirketin yeni nesil akıllı saatinin tasarımını ve özelliklerini önermek için çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Sızdırılan görseller, Galaxy Watch 4’ü dairesel bir yapıda gösteriyor ve bu da onu Galaxy Watch 3 yerine Galaxy Watch Active 2’ye benzetiyor. Yeni akıllı saatin ayrıca vücudu izlemek için bir biyoelektrik empedans analizi (BIA) sensörüne sahip olduğu söyleniyor. kompozisyon. Bu, gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme ve kan oksijen doygunluğu (SpO2) izleme ile birlikte olabilir.

91Mobiles tarafından yayınlanan sızdırılmış görüntüler, iddiaya göre Samsung Galaxy Watch 4’ü dört farklı renk seçeneğiyle gösteriyor: Siyah, Gümüş, Koyu Yeşil ve Gül Altın.Samsung, değiştirilebilir bilek kayışı tasarımı ve fiziksel düğmeler dahil olmak üzere yeni akıllı saatinde Galaxy Watch 3’ün bazı özelliklerini koruyacak gibi görünüyor. Ancak Galaxy Watch 4’ün genel yapısı, geçen yılki akıllı saatle uyumlu değil. Sportif bir tasarımla gelen Galaxy Watch 3’e göre kenarları yuvarlatılmış ve daha ince bir profile sahip görünüyor.

Samsung Galaxy Watch 4’ün sızdırılan görselleri, görünüş olarak Galaxy Watch 3’e daha yakın olmak yerine, Galaxy Watch Active 2 ile daha fazla ortak noktası olabileceğini gösteriyor. Suya dayanıklılık, MIL-STD 810G dayanıklılığı ve sızdırılmış görüntülerde görünen saatin arkasından da anlaşılacağı gibi Gorilla Glass DX+ koruması. GPS desteğine sahip olması da muhtemeldir.

Geçen ay, Samsung ve Google, Tizen OS’yi Google’ın Wear OS’sine entegre etmek için ortaklık kurdu. Entegrasyon Galaxy Watch 4’te tanıtılabilir. Daha iyi pil ömrü ve performansın yanı sıra daha yeni uygulamalar ve saat yüzleri için destek sağlayabilir.

Sızan görüntülere ek olarak, bilgi veren Max Weinbach, Samsung Galaxy Watch 4’te bir BIA sensörünün varlığı hakkında tweet attı. Bu, kullanıcıların vücut yağlarını ve kas kütlelerini ölçmelerine olanak tanır. Samsung ayrıca Galaxy Watch 4’te kalp atış hızı izleme ve SpO2 ölçümü için destek sağlamaya devam edecek. Her iki özellik de geçen yıl Galaxy Watch 3’ün parçasıydı.

Samsung Galaxy Watch 4’ün LTE ve Wi-Fi varyantlarına sahip olması bekleniyor ve her iki varyantın da NFC desteğine ve çevrimdışı müzik çalma dahil özelliklere sahip olması bekleniyor. Vanilya Galaxy Watch 4’ün yanı sıra Samsung, daha sportif bir tasarıma sahip Galaxy Watch 4 Active’e de sahip olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Watch 4’ün Özellikleri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör