Test Drive Unlimited Solar Crown 22 Eylül 2022’de Geliyor

blank
Test Drive Unlimited Solar Crown 22 Eylül 2022'de Geliyor

İçerik: Test Drive Unlimited Solar Crown 22 Eylül 2022’de Geliyor

Test Drive Unlimited Solar Crown 22 Eylül 2022’de Geliyor:

Test Drive serisinin uzun zamandır beklenen üçüncü açık dünya girişi olan Test Drive Unlimited Solar Crown’un sonunda bir çıkış tarihi var, ancak hayranlar oldukça bekleyecek. Yayıncı Nacon, oyunu 22 Eylül 2022’de piyasaya sürmeyi planlıyor.

Şirket duyuruyu bir Nacon Connect canlı akışı sırasında yaptı. Geliştirici KT Racing, otomotiv MMO’sunun önceki oyunların Oahu ve Ibiza ayarlarının ardından Hong Kong’da geçeceğini ve bölgeyi 1:1 ölçekte yeniden yarattığını söylüyor. Kentsel alanların yanı sıra ormanları, dağları, bataklıkları ve plajları keşfetmeyi bekleyebilirsiniz.

Oyunda bir yarış turnuvasının yanı sıra iki klan, Streets ve Sharps arasında bir çatışma olacak. Onlardan birine katılacaksınız, rütbe atlamaya çalışacak ve rakip klanınızı devirmeye çalışacaksınız. On yılı aşkın bir süredir ilk Test Drive Unlimited oyunu hakkında daha fazla ayrıntı önümüzdeki aylarda ortaya çıkacak.

Bu arada Nacon ve geliştirici Daedalic, 2022 sonbaharında çıkması planlanan Yüzüklerin Efendisi: Gollum’a bir kez daha göz attı. Gizli ve parkuru karıştıran oyun, Orta Dünya’nın daha önce görmemiş olabileceğiniz yerlerinde geçiyor. Legolas’ın babası Thranduil ve Gandalf gibi diğer tanıdık karakterlerle karşılaşacaksınız.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Test Drive Unlimited Solar Crown 22 Eylül 2022’de Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör