Duolingo’ya Aile Planı Ve Beş Dil Daha Geliyor

blank
Duolingo'ya Aile Planı Ve Beş Dil Daha Geliyor

İçerik: Duolingo’ya Aile Planı Ve Beş Dil Daha Geliyor

Duolingo’ya Aile Planı Ve Beş Dil Daha Geliyor:

Cuma günkü yıllık Duocon konferansında Duolingo, dil öğrenme uygulaması için birkaç güncelleme duyurdu. Bunların arasında, altı kişiye kadar tek bir abonelikle Duolingo Plus’a erişim sağlayan bir aile planı var.

Plan, sınırsız kalp gibi avantajlar (böylece hata yaptıktan sonra daha uzun süre öğrenmeye devam edebilirsiniz) ve bir günü kaçırırsanız ders serinizi devam ettirme seçeneği içerir. Aboneler de uygulamada herhangi bir reklam görmez. Yeni özellikler, tüm hatalarınızı gözden geçirebileceğiniz bir merkez ve dil becerilerinizi test etmek için daha gelişmiş bir Efsanevi Seviye içerir.

Ayrıca Duolingo, kullanıcıların Japonca, Korece, Rusça, Yunanca, Arapça ve Hintçe gibi Latin kökenli olmayan alfabeleri olan dilleri öğrenmesini kolaylaştırmayı umuyor. Şirket, insanların karakter tabanlı dilleri kavramalarına yardımcı olmak için yeni tür alıştırmalar geliştirdiğini söylüyor.

Bu arada, yakında uygulamaya beş dil daha geliyor: Haitian Creole, Zulu, Xhosa, Tagalog ve Maori. Duolingo, Zulu ve Xhosa kurslarında Güney Afrika kuruluşu Nal’ibali ile çalıştı.

Nal’ibali COO’su Katie Huston yaptığı açıklamada, “Yıllardır çocuklar için yüksek kaliteli hikayeler oluşturup dağıtarak Güney Afrika dillerinin statüsünü yükseltmek için çalışıyoruz” dedi. “Bu kursları oluşturmak için Duolingo ile ortak olmak başka bir şey. yerel dillerimizi yükseltmek ve korumak ve bunları dünya çapında yeni kitlelerle paylaşmak için adım atıyoruz.”

Duolingo ayrıca temel düzeyde matematik öğreten bir uygulama üzerinde çalışıyor. Uygulama, şirketin dil öğrenimi için kullandığı teknolojinin aynısını kullanacak ve gelecek yıl ortaya çıkacak. Bunun üzerine Duolingo, BirdBrain AI öğrenme sistemini yükseltiyor. Yapay zekanın doğru zorluk seviyesinde kişiselleştirilmiş dersler oluşturacağını söylüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Duolingo’ya Aile Planı Ve Beş Dil Daha Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör