Instagram, Online Satış Özelliğine Reklam Koyacak

blank
Instagram, Online Satış Özelliğine Reklam Koyacak

İçerik: Instagram, Online Satış Özelliğine Reklam Koyacak

Instagram, Online Satış Özelliğine Reklam Koyacak:

Instagram, bölünmüş bir uygulama yeniden tasarımının parçası olarak geçen Kasım ayında başlattığı Mağaza sekmesine reklamlar getiriyor. Facebook’un sahibi olduğu şirketin, uygulamasının daha fazla bölümüne reklam getirme girişimi bazı kullanıcıları üzdü, ancak en azından bu hareket bu bağlamda mantıklı.

Reklamlar, Makaralar veya Keşfet özet akışından çok, markaların ve içerik oluşturucuların ürünlerini incelemek için gittiğiniz Instagram’ın alışveriş bölümü için doğal bir uyum gibi görünüyor. Mağaza ana sayfasındaki diğer kutucuklara benzeyecekler, ancak küçük bir “sponsor” etiketiyle, birinin size bunları göstermek için para ödediğini söyleyen bir etiketle.

Bagaj markası Away’in bir temsilcisinin yazılarında açıkladığı gibi, reklamlar “tüketicinin zaten Alışveriş sekmesinin doğal olarak cezbeden bir alışveriş zihniyetinde olduğu bir ortamda” daha başarılı olma eğilimindedir.

Bir Mağaza reklamına tıklamak, ek resimler de dahil olmak üzere ürünle ilgili daha fazla ayrıntı gösterir ve markadan daha fazla ürüne göz atmanıza olanak tanır. Ayrıca ürünleri istek listenize kaydedebilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Normalde olduğu gibi, reklamları da gizleyebilir veya bildirebilirsiniz. Instagram’ın Hikayeler ve Makaralardaki video reklamlarından farklı olarak, fotoğraf reklamlarını atlayamazsınız.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Instagram, Online Satış Özelliğine Reklam Koyacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Bitcoin, Fed Açıklamalarından Sonra En Düşük Seviyesine Geriledi

Bitcoin, Fed Açıklamalarından Sonra En Düşük Seviyesine Geriledi: ABD Merkez Bankası’nın açıklamalarının ardından Bitcoin fiyatları …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör