Bravely Default II 2 Eylül’de Steam’e Geliyor

blank
Bravely Default II 2 Eylül'de Steam'e Geliyor

İçerik: Bravely Default II 2 Eylül’de Steam’e Geliyor

Bravely Default II 2 Eylül’de Steam’e Geliyor:

Ana Bravely Default oyunları, Nintendo’ya özel olarak bilinir ve franchise’daki en son giriş sadece Switch için başlatıldı. Ancak çok yakında Bravely Default II’yi Nintendo olmayan bir cihazda oynayabileceksiniz: JRPG serisinin üçüncü ana bölümü 2 Eylül’den itibaren Steam’de mevcut olacak.

Bravely Default II, Nintendo of America’nın lansman tarihinin 26 Şubat 2021’e erteleneceğini açıklamasına kadar geçen yıl piyasaya sürülecekti. Serinin ondan önceki iki ana girişi, Bravely Default ve Bravely Second: End Layer idi. her ikisi de Nintendo 3DS’ye özel. Oyunun sadece Switch için çıkacak olması sürpriz olmadı ama artık konsolunuz olmasa bile oyunu deneyebileceksiniz.

Oyun, iki prequel’den ayrı bir dünyada, beş krallığa bölünmüş Excillant adlı kıtada geçiyor. Dört elementin çalınan kristallerini geri alma arayışında yeni bir dizi karakterle yeni bir hikaye sunuyor. Başlık, Steam’de sizi 60 dolara geri getirdi, ancak ön sipariş verirseniz şu anda yüzde 10 indirim için mevcut. Yine de Switch’te oynamayı tercih ederseniz, Bravely Default II fiziksel kopyaları şu anda Amazon’da 30 dolara satılıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Bravely Default II 2 Eylül’de Steam’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör