Battlefield Mobile Beta Bu Sonbaharda Android Cihazlara Geliyor

blank
Battlefield Mobile Beta Bu Sonbaharda Android Cihazlara Geliyor

İçerik: Battlefield Mobile Beta Bu Sonbaharda Android Cihazlara Geliyor

Battlefield Mobile Beta Bu Sonbaharda Android Cihazlara Geliyor:

Nisan ayından bu yana EA’nın 2022’de piyasaya sürmeyi planladığı popüler Battlefield oyunlarının bağımsız bir mobil versiyonu üzerinde çalıştığını biliyoruz. Bu hafta yayıncı, yaklaşmakta olan oyunla ilgili yeni ayrıntıları paylaştı.

Başlangıç ​​olarak EA, bu sonbaharda Endonezya ve Filipinler’de Android cihazlara sahip oyuncuları içeren “bir dizi daha küçük oyun testi” ile Battlefield Mobile beta testine başlamayı planlıyor. “Test etmeye devam ettikçe, bu testlerin boyutunu genişleteceğiz. [ve] yeni bölgeler ekleyin, ”dedi şirket topluluk web sitesinde.

İlk beta testinde yalnızca Kapalıçarşı adlı tek bir harita ve franchise’ın imzası olan Conquest oyun modu yer alacak. EA, Battlefield Mobile’ın 2022 çıkış tarihine daha yakın olan diğer haritalar ve modlar hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmaya söz verdi. Bu arada şirket, oyunun “yalnızca” kozmetik öğeleri içerecek, oynaması ücretsiz bir oyun olacağını doğruladı. Bunlardan bazılarını isteğe bağlı sezonluk savaş geçişleriyle kazanacaksınız. Battlefield Mobile, “mobil cihazlar için özel olarak oluşturulduğundan” Battlefield serisinin herhangi bir konsol veya PC sürümü arasında çapraz oynamayı desteklemeyecektir.

Endonezya veya Filipinler’de yaşıyorsanız, yaklaşan beta testleri hakkında daha fazla bilgi almak için Google Play Store’da ön kayıt yaptırabilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Battlefield Mobile Beta Bu Sonbaharda Android Cihazlara Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör