Üç Klasik GTA Oyunu Modern Platformlarda Piyasaya Sürülecek

blank
Üç Klasik GTA Oyunu Modern Platformlarda Piyasaya Sürülecek

İçerik: Üç Klasik GTA Oyunu Modern Platformlarda Piyasaya Sürülecek

Üç Klasik GTA Oyunu Modern Platformlarda Piyasaya Sürülecek:

Oyun dünyasının saklanan sırlarından biri açığa çıktı: Rockstar Games, üç Grand Theft Auto oyununu daha piyasaya sürüyor. Paket, Grand Theft Auto III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas’ı içeriyor.

Garip bir şekilde Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition olarak adlandırılan bu yıl Nintendo Switch, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’ye gelecek. Paket ayrıca 2022’nin ilk yarısında iOS ve Android’de de olacak. Rockstar, yenilenen oyunların orijinallerin görünümünü ve hissini korurken yükseltilmiş görsellere ve “modern oyun geliştirmelerine” sahip olacağını söylüyor. Değişikliklerle ilgili daha fazla ayrıntı önümüzdeki haftalarda açıklanacak. Her üç oyun da klasik olsa da, görselleri 2021’de pek iyi durumda olmayabilir. Güncellenmiş grafikler oyunları tekrar oynamaya değer hale getirebilirken, bazı hayranları yeni çıkan eski oyunları Switch’te de oynayabilecek.

Bu arada Rockstar, önümüzdeki haftadan itibaren GTA III, Vice City ve San Andreas’ın orijinal sürümlerini dijital vitrinlerden kaldıracak. Oyunları daha önce satın aldıysanız, yine de indirebilirsiniz.

blank

Bu yeni haberle beraber, yayıncı kuruluş Rockstar GTA III’ün 20. yıl dönümünü bu ayın sonlarında kutlamayı planlıyor .

Rockstar’ın üzerinde çalıştığı tek GTA oyunları PS2 dönemi oyunları değil. Grand Theft Auto V’nin genişletilmiş ve geliştirilmiş bir sürümü, Mart ayında PS5 ve Xbox Series X/S’ye gelecek.

5 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Üç Klasik GTA Oyunu Modern Platformlarda Piyasaya Sürülecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör