Samsung, 20 Ekim’de Yeni Bir Tanıtım Etkinliği Düzenleyecek

blank
Samsung, 20 Ekim'de Yeni Bir Tanıtım Etkinliği Düzenleyecek

İçerik: Samsung, 20 Ekim’de Yeni Bir Tanıtım Etkinliği Düzenleyecek

Samsung, 20 Ekim’de Yeni Bir Tanıtım Etkinliği Düzenleyecek:

Teknoloji devi Samsung gelecek günlerde yeni bir donanım tanıtım etkinliği düzenleyecek. Samsung’un gerçekleşecek sunumunun 20 Ekim’de 10:00 Doğu’da gerçekleşeceği duyuruldu. Samsung, ne ortaya çıkaracağına dair pek fazla ipucu sunmadı, ancak şirketin “teknoloji yoluyla kendini ifade etme” konusunda nasıl daha fazla şans sunduğunu göstermeye söz verdi. Yayınlanan videoya göre Samsung uygulama simgelerinin (Sağlık ve SmartThings gibi) pastel renkli kutularda paketlendiğini gözüküyor.

Söylentiler pek açıklayıcı gerçekler sunamadılar ancak sızıntılar, Samsung’un S21 özelliklerini daha uygun fiyatlı bir telefona getirecek bir Galaxy S21 FE sunabileceğini öne sürüyor. Tanıtılması düşünülen cihazın 2021’de ortaya çıkıp çıkmayacağı kesin değil fakat eğer çıkarsa. Samsung, Galaxy A52 gibi orta sınıf telefonlara giderek daha fazla güveniyor ve A serisi yeterince yakın bir özellik seti sunduğunda bir S21 FE çıkarmak için fazla baskı hissetmeyebilir.

blank

Halihazırda Samsung, dikkatini yazılım ve hizmetlere odaklayacak. Şirket, Sağlık gibi platformları genişletmeye hevesli ve bu, bu ekosistemlerin bir sonraki adımda nereye gittiğini göstermek için bir fırsat olabilir. Bu, Samsung’un One UI değişikliklerini önizleme şansı da olabilir. Teknoloji firması kısa süre önce One UI uygulamalarında reklamları kaldırdı ve Samsung’un yıl bitmeden göstermek istediği daha önemli işletim sistemi değişiklikleri olsaydı şaşırmazdık.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung, 20 Ekim’de Yeni Bir Tanıtım Etkinliği Düzenleyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör