Apple, Chrome İçin Bir iCloud Uzantısı Yayınladı

blank
Artık iCloud Fotoğraflarınızı Google'a Aktarabileceksiniz

İçerik: Apple, Chrome İçin Bir iCloud Uzantısı Yayınladı

Apple, Chrome İçin Bir iCloud Uzantısı Yayınladı: Geçen haftaki bir sızıntıdan sonra Apple, 9to5Google tarafından tespit edildiği üzere iCloud’da depolanan şifreleri kullanmanıza izin veren Windows için bir Chrome uzantısı yayınladı. Chrome Web Mağazası açıklamasına göre, “iCloud Parolaları, Apple cihazınızda oluşturduğunuz güçlü Safari parolalarını Windows’ta Chrome ile kullanmanıza olanak tanır”.

Uzantı, mevcut hizmetler listesinde artık bir “parolalar” öğesi bulunan Windows için iCloud sürüm 12.0 ile birlikte gelir. Buna dokunduğunuzda, “Chrome için iCloud Parolaları uzantısının gerekli olduğunu belirten bir uyarı açılır; web sitesi şifrelerini iCloud Anahtar Zincirinizle otomatik olarak doldurmak için uzantıyı indirin. “

blank

Bu açıklamadan da anlaşılacağı gibi, Safari’yi web siteleri için otomatik olarak güçlü şifreler oluşturmak için kullanıyorsanız, uzantı bunları Chrome’da da kullanmanıza izin verir. Ek olarak, Windows için Chrome’da oluşturulan şifreler iCloud ile senkronize olur, böylece bunları Apple Mac’lerde, iPad’lerde ve iPhone’larda kullanabilirsiniz.

iCloud Parolaları, Xbox için Apple TV + ile birlikte Windows ekosistemine taşınan nadir Apple ürünlerinden biridir. Şirketin bir iş listesine göre Windows için yeni medya uygulamaları planladığı ve muhtemelen Müzik ve Podcast uygulamalarını Microsoft Mağazasına taşıdığı bildiriliyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple, Chrome İçin Bir iCloud Uzantısı Yayınladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör