Yeni Porsche 911 GT3, 16 Şubat’ta Piyasaya Çıkacak

blank
Yeni Porsche 911 GT3, 16 Şubat'ta Piyasaya Çıkacak.

İçerik: Yeni Porsche 911 GT3, 16 Şubat’ta Piyasaya Çıkacak

Yeni Porsche 911 GT3, 16 Şubat’ta Piyasaya Çıkacak. Takvimlerinizi, spor otomobil hayranlarınızı işaretleyin: Merakla beklenen 992 nesil Porsche 911 GT3, 16 Şubat Salı günü dünyayı karşılayacak. Porsche, yeni GT3 için bir canlı yayın sitesi başlattı – “911 GT ailesinin en genç üyesi” “- bu haftanın başlarında, sadece çıkış tarihini doğrulamakla kalmayıp, aynı zamanda bize coupe’nin arka tarafına da gölge gibi bir bakış attı.

Elbette zaten bildiğimiz bir dizi GT3 detayı var. Adamımız Henry Catchpole, geçen yılın sonlarında bir 992 GT3 prototipinde, GT arabalarının ustası Andreas Preuninger ile bir dönüş yaptı. Muhtemelen yeni GT3’teki en büyük değişiklik, çift salıncaklı ön süspansiyon kurulumunun kullanılması olacak. Bu, daha önce 991 RSR yarış arabasına düşürüldüğü için bu mimariyi ilk kez bir yol yasal 911’in kullanması olacak.

Ayrıca, Preuninger’ın üretim arabasında daha iyi görüneceğine dair bize güvence verdiği, ilginç bir şekilde şekillendirilmiş arka kanat hakkında da çok fazla konuşma oldu. Ancak bu garip biçim pek çok işlev sunar; yeniden tasarlanan kanat sadece sürtünmeyi azaltmakla kalmamalı, aynı zamanda GT3’ün arka ucundaki bastırma kuvvetini de artırmalıdır.

Aksi takdirde, GT3 formülü tanıdık gelecektir ve bu kötü bir şey değildir. Güç, doğal olarak havalandırılan bir düz altıdan gelecek ve bunu bir manuel şanzıman veya Porsche’nin PDK çift kavramalı şanzımanıyla eşleştirebileceksiniz. Arabanın tamamı da 3.100 pound ağırlığında olmalı.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Porsche 911 GT3, 16 Şubat’ta Piyasaya Çıkacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör