Seinfeld, Netflix’de Yayınlandan Kaldırılabilir

blank
Seinfeld, Netflix'de Yayınlandan Kaldırılabilir

İçerik: Seinfeld, Netflix’de Yayınlandan Kaldırılabilir

Seinfeld, Netflix’de Yayınlandan Kaldırılabilir:

Favori bir TV şovunun başka bir servise atlaması yeterince kötü, ancak Seinfeld hayranları bir süreliğine şovdan tamamen vazgeçmek zorunda kalabilir. Akbaba kaynakları, hiçbir şey hakkındaki efsanevi gösterinin “en erken” Eylül ayına kadar Netflix’e ulaşmayacağını iddia ediyor. Gösterinin 23 Haziran’da Hulu’dan ayrıldığı göz önüne alındığında, park garajları ve kabarık gömlek hikayeleri olmadan aylarca gitmek zorunda kalabilirsiniz – en azından bölüm satın almadan değil.

blank

The Office gibi şovlar nispeten sorunsuz geçişler yaptığında neden bir boşluk olacağı belli değil. Netflix, dizi 2020’de HBO Max için ayrıldığında çok fazla boşluk olmadığından emin olmak için Friends’e erişimi bile genişletti.

Vulture, bunun Seinfeld’in dönüşü için hype oluşturmak için kasıtlı bir duraklama olabileceğini veya bir komedi özelinin yanı sıra lansmanını yapabileceğini tahmin etti. Ancak, aynı zamanda basit bir sözleşme şartları meselesi olabilir. Sony Pictures Television’ın anlaşması, Netflix’in gösteriyi istediği anda yayınlamasını engelleyebilir. Bu, çok fazla hayran olmadan izleyicileri kolayca çekebilecek önemli bir gösteri ve üç ay veya daha uzun bir süre boyunca bu kadar potansiyel abone gelirine oturmak garip olurdu.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Seinfeld, Netflix’de Yayınlandan Kaldırılabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör