Samsung, 28 Haziran’da Yeni Wear OS’un Tanıtımını Yapacak

blank
Samsung, 28 Haziran'da Yeni Wear OS'un Tanıtımını Yapacak

İçerik: Samsung, 28 Haziran’da Yeni Wear OS’un Tanıtımını Yapacak

Samsung, 28 Haziran’da Yeni Wear OS’un Tanıtımını Yapacak:Samsung, bu yılki Mobil Dünya Kongresi’ne (şahsen olmasa da) katılan en büyük isimlerden biri ve akıllı saatlerin geleceği hakkında ortaya çıkaracak önemli bir şeye sahip olacak. Şirket, Wear OS’nin gelecek sürümü üzerinde çalışmak için bu yılın başlarında Google ile birlikte çalıştı. Önümüzdeki hafta bir MWC oturumu sırasında Samsung, “yeni bir saat deneyimi” sergileyecek – başka bir deyişle, Google ile neler pişirdiğine ilk doğru bakışımız.

“Akıllı saatleri yeniden tasarlamanın” yanı sıra Samsung, Galaxy ekosistemi için yaptığı en son güvenlik geliştirmeleriyle ilgili ayrıntıları da paylaşacak. Bu bir Unpacked etkinliği olmadığı için Samsung’un yeni cihazları tanıtıp tanıtmayacağı belli değil. Ancak şirket, “bağlı cihazlardan oluşan Galaxy ekosisteminin insanlara yaşam tarzlarını zenginleştirmek için nasıl daha fazla olanak sağlayacağını” göstereceğini ve en azından yeni ürünler görme şansımız olduğunu söyledi.

Sanal Samsung Galaxy oturumu 28 Haziran Pazartesi günü 13:15 ET’de gerçekleşecek. Samsung’un YouTube kanalından canlı olarak izleyebilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung, 28 Haziran’da Yeni Wear OS’un Tanıtımını Yapacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör