Apple Büyük Ekranlı iPad Tasarımları Üzerinde Çalışıyor

blank
Apple Büyük Ekranlı iPad Tasarımları Üzerinde Çalışıyor

İçerik: Apple Büyük Ekranlı iPad Tasarımları Üzerinde Çalışıyor

Apple Büyük Ekranlı iPad Tasarımları Üzerinde Çalışıyor:

Etli 12.9 inç iPad Pro gelecekte düpedüz mütevazı görünebilir. 9to5Mac’e göre, Bloomberg’den Mark Gurman en son “Power On” haber bülteninde Apple’ın daha da büyük ekranlı iPad’leri araştırdığını iddia etti. Herhangi bir potansiyel ürün hala erken ve devam etmeleri halinde sevkıyatları en az “birkaç yıl” sürebilir. Yine de, Apple’ın bir genişlemeyi düşünmesi dikkate değer – 2015’te orijinal iPad Pro’yu piyasaya sürdüğünden bu yana 12.9 inç’in ötesine geçmedi.

Gurman’dan önceki bir söylenti, iPad Pro’nun 2022’de kablosuz şarjı destekleyebilecek bir cam sırt ile yeniden tasarlanacağını iddia ediyor. Ancak ekran boyutunun değişmesi beklenmiyor.

Daha büyük bir iPad riskli olabilir. Birçoğu, bir klavyeye bağlı olmadığında mevcut iPad Pro’nun çok büyük olduğunu düşünüyor ve daha büyük bir model çok daha hantal olabilir. Bazıları iPadOS’un mevcut iPad donanımından tam olarak yararlanmadığından şikayet ettiğinde, eklenen görsel gerçek yeniden ifadeden pek bir şey kazanmayabilir.

Bununla birlikte, Apple, boyut artışlarını düşünürken yalnız olmayabilir. Samsung’un (aktif olarak geliştirmiyorsa) 12.4 inç Galaxy Tab S7’yi kolayca gölgede bırakacak 14,6 inçlik bir tableti düşündüğü bildiriliyor. Bu, mevcut Galaxy View serisi gibi ara sıra niş modelleri içermiyor. Süper boyutlu bir iPad öne çıkarsa, diğer her şey kadar rekabeti savuşturmakla ilgili olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Büyük Ekranlı iPad Tasarımları Üzerinde Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor: Xiaomi, kendi akıllı gözlüklerini piyasaya sürerek giyilebilir ürünler alanında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör