Logitech G335 Flip-to-Mute Oyun Kulaklığı Piyasaya Sürüldü

blank
Logitech G335 Flip-to-Mute Oyun Kulaklığı Piyasaya Sürüldü

İçerik: Logitech G335 Flip-to-Mute Oyun Kulaklığı Piyasaya Sürüldü

Logitech G335 Flip-to-Mute Oyun Kulaklığı Piyasaya Sürüldü:

Logitech G335 kablolu oyun kulaklığı ABD’de piyasaya sürüldü. Yeni kulaklıklar, esasen Logitech G733 Lightspeed Wireless RGB oyun kulaklığının sulandırılmış bir versiyonudur. Şirket, Logitech G335 kulaklıkların daha ince kulak yastıklarına sahip olduğunu ve kolay bir tak ve çalıştır deneyimi için kablolandığını söylüyor. Ayrıca kablosuz muadillerine kıyasla daha hafiftirler. En yeni kulaklıkların USP’lerinden biri, ayrı olarak satılan değiştirilebilir kafa bandı kayışları ve mikrofon kapaklarıyla birlikte gelmeleridir.

Logitech G335 kablolu oyuncu kulaklığı teknik özellikleri
Logitech’in G335 kablolu oyun kulaklığı, Logitech G733 Lightspeed Kablosuz RGB oyun kulaklığı ile benzer bir tasarıma sahiptir. Rahat bir uyum için ayarlanabilir askılı bir askılı kafa bandı tasarımına sahiptirler. Müşteriler, kolay oturması için yumuşak, nefes alabilen kulak kapakları ve kulağı çevreleyen ağ malzemesine sahiptir. Kulaklığın üzerinde bir ses silindiri ve Kardioid (tek yönlü) alma düzenine sahip, çevirerek sessize alabilen bir mikrofon vardır. Logitech, kafa bandı kayışlarının yıkanabilir ve değiştirilebilir olduğunu söylüyor. Müşteriler, şirketin web sitesinden ek kafa kayışları ve mikrofon kapakları satın alabilir.

Logitech G335 kablolu oyun kulaklığı, 40 mm sürücü ile donatılmıştır ve net iletişim için Discord sertifikalıdır. 3,5 mm ses jakına sahip olmaları, PC’ler, Xbox ve PlayStation denetleyicileri, Nintendo Switch ve 3,5 mm ses bağlantı noktasına sahip tüm mobil cihazlar gibi çeşitli cihazlarla uyumlu olmalarını sağlar. Bunlar ayrıca ayrı mikrofon ve ses girişlerine sahip bilgisayarlar için bir PC ayırıcı ile birlikte gelir. Kulaklıklar 240 gram ağırlığında.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Logitech G335 Flip-to-Mute Oyun Kulaklığı Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör