LG Tone Free DFP8W TWS ANC Özellikli Kulakiçi Piyasaya Sürüldü

blank
LG Tone Free DFP8W TWS ANC Özellikli Kulakiçi Piyasaya Sürüldü

İçerik: LG Tone Free DFP8W TWS ANC Özellikli Kulakiçi Piyasaya Sürüldü

LG Tone Free DFP8W gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar, Güney Koreli şirket tarafından aktif gürültü önleme (ANC) ve 24 saate kadar pil ömrü ile tanıtıldı. Kulakiçi kulaklıklar, hoparlör membranlarındaki E. coli ve S. aureus bakterilerinin yüzde 99,9’unu beş dakika içinde ortadan kaldırdığı iddia edilen bir UVnano şarj kutusuyla birlikte gelir. LG Tone Free DFP8W, gelişmiş bir ses deneyimi için tescilli Flex Action Bass teknolojisiyle birleştirilmiş İngiliz ses sistemi üreticisi Meridian tarafından ayarlanmıştır.

LG Tonsuz DFP8W teknik özellikleri, özellikleri
LG Tone Free DFP8W, yüksek kaliteli bir deneyim sağlamak için tasarlanmış 8 mm dinamik sürücülerle birlikte gelir. Kulaklıkların ayrıca üç özel mikrofonu vardır – bunlardan ikisi sesli aramaları etkinleştirmek için kullanılırken, geri kalanı ANC’yi etkinleştirmek içindir. LG ayrıca iki ses modu arasında geçiş yapmak için seçenekler sunmuştur: Ambiyans ve Sohbet. Kulakiçi kulaklıklar, çok sayıda insan için ergonomik bir uyum sağlamak için tıbbi sınıf üç kulak ucu ile birlikte gelir. Ayrıca, ter ve suya dayanıklılık sağlamak için IPX4 dereceli bir yapı vardır.

Bağlantı cephesinde, LG Tone Free DFP8W kulakiçi kulaklıklar, Bluetooth v5.2’nin yanı sıra beş cihaza kadar çoklu eşleştirme desteğine sahiptir. Google Hızlı Eşleştirme ve Windows Swift Çifti protokolleri için de destek vardır.

Oyuncular için LG Tone Free DFP8W, telefonlarında LG Tone Free uygulaması kullanılarak ayarlanabilen ve etkinleştirilebilen bir oyun modu ile birlikte gelir. Özel modun mekansal, sürükleyici bir ses deneyimi sunduğu iddia ediliyor.

LG, USB Type-C üzerinden kablolu şarjın yanı sıra kablosuz şarjı destekleyen kulaklıklarla şarj çantasını bir araya getirdi. Şarj kutusu ayrıca, yalnızca beş dakikalık şarjla bir saate kadar müzik çalma sağlayabilen hızlı bir şarj seçeneği sunar. Ayrıca kulaklıktaki bakteri ve mikropları öldürdüğü iddia edilen bir ultraviyole (UV) ışığı içerir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: LG Tone Free DFP8W TWS ANC Özellikli Kulakiçi Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung Galaxy Watch 4 Classic Tasarımı Belli Oldu

Samsung Galaxy Watch 4 Classic Tasarımı Belli Oldu:Active 4, Google ile oluşturulan yeni işletim sistemine …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör