JBL Quantum 350 Kablosuz Oyun Kulaklığı Piyasaya Sürüldü

blank
JBL Quantum 350 Kablosuz Oyun Kulaklığı Piyasaya Sürüldü

İçerik: JBL Quantum 350 Kablosuz Oyun Kulaklığı Piyasaya Sürüldü

JBL Quantum 350 Kablosuz Oyun Kulaklığı Piyasaya Sürüldü:

Samsung’un sahip olduğu ses şirketi JBL Perşembe günü, hem konsol hem de PC oyunları için uyumluluğa sahip yepyeni bir kablosuz oyun kulaklığı olan Quantum 350 Wireless’ı piyasaya sürdü. Quantum 350 Wireless ile birlikte şirket, gerçek kablosuz Reflect Flow Pro, Tune 230NC ve Tune 130NC adlı yeni bir gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklık serisini duyurdu. Son olarak, şirket ayrıca ABD’ye özel bir çift TWS kulakiçi olan JBL Endurance Race’i de tanıttı.

JBL, kablosuz kulaklıklar ve TWS kulaklıkların yanı sıra Flip 6 Bluetooth hoparlörü ve yeni PartyBox taşınabilir parti hoparlörlerini Perşembe günü piyasaya sürdü. Yeni JBL ses ürünleri yelpazesi hakkında daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin.

Quantum 350 Wireless: özellikler
JBL’nin Quantum oyun kulaklığı serisine yeni eklenen JBLQuantum 350 Wireless, şirketin QuantumSound Signature ve QuantumSurround teknolojisine sahip 40 mm sürücülerle bir USB dongle aracılığıyla kayıpsız 2.4G kablosuz bağlantı kullanır. Kulak yastıkları PU deri kaplamalı hafızalı köpükten yapılmıştır ve 252 gram hafiftir. PC oyuncuları, kulaklığı kişiselleştirmek için JBL QuantumEngine yazılımını kullanabilir.

Discord sertifikalı Quantum 350 Kablosuz kulaklık, ayrılabilir bir mikrofona sahiptir, bu nedenle ayrı olarak da kullanılabilir. JBL, Quantum 350 Wireless’ın 22 saatlik pil ömrüne sahip olduğunu ve hızlı şarjın yalnızca 5 dakikalık şarjla 60 dakikaya kadar oynatma sağladığını iddia ediyor. Power & Play ile kullanıcılar oyun sırasında bir USB kablosu aracılığıyla kulaklığı aynı anda şarj edebilirler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: JBL Quantum 350 Kablosuz Oyun Kulaklığı Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör