Apple Watch’a Yapay Zeka Destekli Ev Jimnastiği Geliyor

blank
Apple Watch'a Yapay Zeka Destekli Ev Jimnastiği Geliyor

İçerik: Apple Watch’a Yapay Zeka Destekli Ev Jimnastiği Geliyor

Apple Watch’a Yapay Zeka Destekli Ev Jimnastiği Geliyor:

Tempo, AI destekli ev spor salonu için Apple Watch entegrasyonunu kullanıma sunarak, kullanıcılara egzersiz sırasında özel bir İK monitörüne ihtiyaç duymadan kalp atış hızlarını izlemenin kolay bir yolunu sunuyor. Kullanıcılar giyilebilir cihazı senkronize ettikten sonra, stüdyo derslerinde kaç kalori yaktıkları, kaldırdıkları toplam ağırlık hacmi ve skor tablosundaki sıralamaları da dahil olmak üzere diğer verileri de görebilirler.

Şirket, kullanıcılarının yüzde 70’inin bir iPhone’a sahip olduğunu ve bu grubun yüzde 35’inin bir Apple Watch’a sahip olduğunu söylüyor. Bunu akılda tutarak, ürünü için Apple entegrasyonunu başlatmak hiç de kolay değil. İstatistikleri ve verileri görüntüleyebilmenin yanı sıra, Saatlerini senkronize etmek, kullanıcılara akıllı ev jimnastik salonunun dokunmatik ekran paneline gitmek zorunda kalmadan antrenmanlarını yönetmenin yanı sıra dersleri duraklatma ve devam ettirme olanağı da verecek.

Tempo, dokunmatik ekran paneli, 3D kameralı koşu antrenmanları, ağırlıklar ve diğer ekipmanları içeren Studio ev spor salonu dolabını 2020’nin başlarında piyasaya sürdü. Pandemi, dünyanın dört bir yanındaki spor salonları kapandıkça evde egzersiz çözümlerine ihtiyaç duyulmasına neden oldu ve Tempo, talep artışı yaşayan şirketlerden biri. Nisan ayında şirket, artan sayıda siparişe ayak uydurabilmek ve araştırma ve geliştirme çabalarını hızlandırmak için 220 milyon dolarlık fon sağladı.

Halihazırda bir Tempo Studio’ya sahip olan ve onu bir Apple Watch ile senkronize etmek isteyenler, iPhone’larıyla birlikte her iki cihazın da aynı WiFi ağına bağlı olduğundan emin olmak zorunda kalacaklar. Üçünün de birbirine yakın olması gerekiyor. Tempo Studio’daki profillerine giriş yaptıktan ve Saat uygulamasını indirdikten sonra, iPhone’larında belirtilen adımları izlemeleri yeterlidir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Watch’a Yapay Zeka Destekli Ev Jimnastiği Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör