Marshall, ANC İle İlk Gerçek Kablosuz Kulaklıklarını Tanıttı

blank
Marshall, ANC İle İlk Gerçek Kablosuz Kulaklıklarını Tanıttı

İçerik: Marshall, ANC İle İlk Gerçek Kablosuz Kulaklıklarını Tanıttı

Marshall, ANC İle İlk Gerçek Kablosuz Kulaklıklarını Tanıttı:

Marshall, ilk gerçek kablosuz kulaklık çifti olan Mode II’yi piyasaya sürdükten bir yıldan kısa bir süre sonra, Bluetooth kulaklık serisini iki yeni gerçek kablosuz modeli içerecek şekilde genişletiyor: Motif ANC ve Minor III. Adından da tahmin edebileceğiniz gibi, ilki Marshall’ın Mode II kulakiçi kulaklıklarında bulamayacağınız bir özellik olan aktif gürültü iptali içeriyor.

ANC açıkken şirket, Motif ANC kulaklıklarından tek bir şarjla dört buçuk saat çalma süresi ve birlikte verilen şarj kutusundan 20 saat daha pil ömrü alabileceğinizi iddia ediyor. ANC özelliği tamamen özelleştirilebilir ve kendi gürültü engelleme ve şeffaflık seviyenizi ayarlamanıza olanak tanır. Diğer dikkate değer özellikler arasında IPX5 nem koruması, kablosuz şarj desteği, aramalar için çift mikrofon ve dokunmatik kontroller yer alıyor.

Marshall, Minor III’ü sade bir kulaklık olarak konumlandırıyor. Dokunmatik kontrollere, IPX4 sertifikalı su geçirmezliğe ve iddia edilen tüm gün konfor için açık bir uyuma ek olarak, şirketin imza sesini sunmak için özel olarak ayarlanmış 12 mm sürücülere sahiptirler. Tek bir şarjla, kulakiçi kulaklıklardan beş saat ve birlikte verilen şarj kutusunun yardımıyla ek 20 saat olmak üzere toplam 25 saatlik çalma süresi bekleyebilirsiniz. Kasayı bir USB-C kablosu kullanarak veya Qi uyumlu bir şarj pedine yerleştirerek şarj edebilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Marshall, ANC İle İlk Gerçek Kablosuz Kulaklıklarını Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör