Yeni Panasonic BS1H Kamera, Piyasaya Sürüldü

blank
Yeni Panasonic BS1H Kamera, Piyasaya Sürüldü

İçerik: Yeni Panasonic BS1H Kamera, Piyasaya Sürüldü

Yeni Panasonic BS1H Kamera, Piyasaya Sürüldü:

Panasonic, ilk kutu tarzı kamerası olan BGH1’i duyurdu. Şirket, çok sevilen Micro Four Thirds GH5S’nin donanımını aldı ve video prodüksiyon iş yüklerine daha uygun bir gövdede yeniden birleştirdi. Neredeyse tam bir yıl sonra Panasonic, DC-BS1H’yi duyurdu. Önceki modelde olduğu gibi, şirketin bu son sürümü de mevcut bir Panasonic kamera olan tam çerçeve S1H’yi alacak ve onu yeni bir gövdeye yerleştirecek.

BS1H’nin kalbinde, 6K çözünürlüğe kadar çekim yapabilen 24,2 megapiksellik bir CMOS sensör bulunuyor. Spesifik olarak, saniyede 24 kareye kadar 6K video, 3:2 kırpma ile saniyede 30 karede 5.4K ve 16:9 çerçeveleme ile saniyede 30 karede 5.9K video kaydedebilme özelliğine sahip. Panasonic, BS1H’nin sensörünün 14 duraktan fazla dinamik aralığa sahip olduğunu ve hem optik düşük geçiş filtresinin hem de Dual Native ISO özelliğinin dahil edilmesinin hare ve dijital gürültünün azaltılmasına yardımcı olduğu iddia ediliyor.

blank

Özellikle, bir USB 3.1 Tip-C bağlantısı, bir HDMI Tip-A bağlantı noktası ve bir 3G seri dijital arabirim kameranın bağlantı özelliğini güçlendiriyor. Çoklu kamera kurulumu oluşturmak için 12 BS1H kamerayı birbirine bağlamak da mümkün. Ek olarak, bir LAN bağlantı noktasının üzerinde her zamanki 3,5 mm ve XLR mikrofon bağlantı çeşitlerini bulacaksınız. Yeni Panasonic ayırca çift SD kart yuvası ile birlikte geliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Panasonic BS1H Kamera, Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör