Moto Watch 100 Piyasaya Sürülmeye Hazırlanıyor

blank
Moto Watch 100 Piyasaya Sürülmeye Hazırlanıyor

İçerik: Moto Watch 100 Piyasaya Sürülmeye Hazırlanıyor

Moto Watch 100 Piyasaya Sürülmeye Hazırlanıyor:

Motorola’nın söylentilere göre akıllı saati Moto Watch 100, yeni resmi görünümlü paylaşımlarla sızdırıldı. Kesin bir çıkış tarihi bilinmemekle birlikte akıllı saatin özellikleri de sızdırıldı. Moto Watch 100, çizimlerde dairesel bir ekranla görülüyor ve çizgili bir tasarımla işaretlenmiş silikon kayışla geldiği söyleniyor. Giyilebilir cihazın kalp atış hızı izleme ve adım izleme gibi özellikler sunduğu belirtiliyor. Ayrıca GPS desteği ile gelmesi tahmin ediliyor. Sözde Moto Watch 100’ün de su geçirmez bir tasarıma sahip olduğu da özellikler arasında yer alıyor.

91Mobiles, Moto Watch 100’ün birden fazla görüntüsünü sızdırmak için endüstri kaynaklarından alıntı yaptı. Akıllı saatin dairesel bir ekran ve minimalist bir tasarımla geldiği görülüyor. Görüntüler, akıllı saatin yan tarafında metalik bir kaplamaya sahip iki düğmeli olduğunu gösteriyor. Rapor, saat kasasının alüminyumdan yapıldığını öne sürüyor. Bununla birlikte, Moto Watch 100 arka plakasının plastikten yapılabileceğini de öne sürüyor. Görüntülerde giyilebilir cihazın siyah bir kaplamaya sahip olduğu görülüyor ancak Motorola’nın cihazı daha fazla renk ve kayış seçeneğiyle piyasaya sürmesi muhtemel görünüyor.

blank

Görüntüler ayrıca Moto Watch 100’ün bir dereceye kadar su geçirmez olabileceğini gösteriyor. Moto Watch 100 360×360 piksel çözünürlüğe ve 1.3 inç dairesel LCD ekrana sahip olacak. Moto Watch 100, yalnızca 29 gram ağırlığında olacak ve 42x46x11,9 mm ölçüler ile gelecek. Saat kayışının genişliğinin 20 mm olduğu bildiriliyor. Moto Watch 100’ün 355 mAh pil içerdiği ve Bluetooth v5 bağlantısıyla geldiği söyleniyor. Ek olarak, giyilebilir cihazın dahili GPS sunması bekleniyor.

blank

Moto Watch 100’ün dönen bir çerçeveye sahip olmadığı bildiriliyor. Sensörlere gelince, rapor akıllı saatin bir kalp atış hızı sensörü, ivmeölçer, jiroskop, SpO2 sensörü ve ortam ışığı sensörünü entegre edeceğini iddia ediyor. Ayrıca uyku takibi ve sensör sayımı sunduğu da bildiriliyor. Spor modlarının sayısı ve gerçek pil ömrü gibi diğer özellikler henüz bilinmiyor. Motorola, Moto Watch 100 ile ilgili resmi bir açıklama yapmadı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Moto Watch 100 Piyasaya Sürülmeye Hazırlanıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör